Düğün Fotoğrafçısı Tutmak İçin 10 Sebep Nedir?

Moda 16 Eylül 2015
1.059 görüntüleme

Bir düğününüz var ve düğün gecesi bütün olup biten herşeyi unutulmaz bir hale mi getirmek istiyorsunuz? Yani düğün gecesi çekilen fotoğraflara baktıkça unutamadığınız, baktıkça bir şeyleri hatırladığınız bir düğün mü istiyorsunuz? O zaman tek yapmanız gereken düğününüz için profesyonel bir düğün fotoğrafçısı tutmak..

Bütün gece eğlenilir ve herşey kameraman tarafından kayda alınır sonrasında tekrar tekrar izlersiniz fakat fotoğraflarda ki detaylar çok daha farklıdır. Yani bir videoyu her gün açıp açıp izleyemezsiniz fakat fotoğraflara her zaman bakabilirsiniz. Bu yüzden düğünlerin vazgeçilmezi haline gelen düğün fotoğrafçıları düğün gecesinde damadın ve gelinin salona ilk girişini saniye saniye fotoğraflarken diğer yardımcı fotoğrafçılar da düğününüze gelen insanların sevincini bir fotoğrafa sığdırır. Bunlar bile düğün fotoğrafçısı tutmak için yeterli sebepler.. Yani bir düğün fotoğrafçısı tutmak için 10 tane sebep aramaya gerek yok.

Sizin o gece olan tüm heyacanınızı küçük bir kareye sığdırıyorlar ve bu heyacanı unutulmaz bir hale getiriyorlar. Mesela düğün fotoğrafçıları her gelen düğün misafirinin masasına gidip “bir fotoğraf alabilirmiyim” diyecektir, demek zorunda çünkü verdiğiniz paraya karşın bunu yapmak zorunda.

Tüm misafirlerin heyacanını ve sizin heyacanınızı kanıtlamak yani herkese göstermek zorunda. Düğün sırasında düğün fotoğrafçısının çektiği fotoğraflar düğün sahiplerine ücretsiz olarak verilecektir fakat düğün misafirleri fotoğrafları almak istediğinde küçük bir rakam ödemek zorundadırlar. Herşeyden önemlisi de düğününüz de hiç birşeyi eksik etmeyin çünkü bu gece bir kez başınıza gelecek. Bu gün sizin gününüz! Eğlenip her anınızı birileri kaydedecek ve bir zaman sonra fotoğrafları açıp baktığınız da o gece yaşadığınız heyacanı yine yaşayacaksınız. O fotoğraflara baktığınız da sevgilinizi, eşinizi, hayat arkadaşınızı daha çok seveceksiniz.

Yani ileri de bir çocuğunuz olursa inşAllah olur, o gecenin ne kadar güzel olduğunu o da görmeli. “Bak oğlum/kızım, biz bu gece annenle çok eğlenmiştik. Biz birbirimizi çok severek evlendik hala da çok seviyoruz! Şu fotoğraflara baktıkça onu sevgimden öldüresim geliyor!” diyebilmelisiniz. Yani fotoğrafçınız sizin için en iyi pozları yakalayacaktır en önemlisi de gelin ve damat pozlarında çok daha fazla gayret gösterip en iyi fotoğrafları size sunacaktır..

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Eyeliner sürme teknikleri

Eyeliner sürme teknikleri

26 Ekim 2014
2.321 görüntüleme
Makyaj hataları

Makyaj hataları

14 Eylül 2014
1.164 görüntüleme
Şeffaf Topuk trendi

Şeffaf Topuk trendi

11 Eylül 2014
1.200 görüntüleme
Bayanlar için kombin önerileri

Bayanlar için kombin önerileri

5 Eylül 2014
1.367 görüntüleme
Bunlar da var!
Tumblrun Türkiyedeki Yeri Nedir

Tumblrun Türkiyedeki Yeri Nedir

22 Şubat 2016
1.093 görüntüleme
Kazayağı nedir? Ne için kullanılır?

Kazayağı nedir? Ne için kullanılır?

27 Ekim 2015
1.144 görüntüleme
Komik mi komik karikatürler

Komik mi komik karikatürler

25 Aralık 2015
7.810 görüntüleme
En iyi Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

En iyi Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

15 Eylül 2017
1.684 görüntüleme
Maliye Bölümü Mezunu Ne İş Yapar?

Maliye Bölümü Mezunu Ne İş Yapar?

15 Aralık 2018
432 görüntüleme
35 Nerenin Plaka kodu

35 Nerenin Plaka kodu

17 Eylül 2015
4.014 görüntüleme
21 Nerenin plaka kodu

21 Nerenin plaka kodu

11 Eylül 2015
3.206 görüntüleme
Zika virüsü nedir? Yayılışı nasıldır?

Zika virüsü nedir? Yayılışı nasıldır?

28 Ocak 2016
1.334 görüntüleme