Düğün Fotoğrafçısı Tutmak İçin 10 Sebep Nedir?

Moda 16 Eylül 2015
1.270 görüntüleme

Bir düğününüz var ve düğün gecesi bütün olup biten herşeyi unutulmaz bir hale mi getirmek istiyorsunuz? Yani düğün gecesi çekilen fotoğraflara baktıkça unutamadığınız, baktıkça bir şeyleri hatırladığınız bir düğün mü istiyorsunuz? O zaman tek yapmanız gereken düğününüz için profesyonel bir düğün fotoğrafçısı tutmak..

Bütün gece eğlenilir ve herşey kameraman tarafından kayda alınır sonrasında tekrar tekrar izlersiniz fakat fotoğraflarda ki detaylar çok daha farklıdır. Yani bir videoyu her gün açıp açıp izleyemezsiniz fakat fotoğraflara her zaman bakabilirsiniz. Bu yüzden düğünlerin vazgeçilmezi haline gelen düğün fotoğrafçıları düğün gecesinde damadın ve gelinin salona ilk girişini saniye saniye fotoğraflarken diğer yardımcı fotoğrafçılar da düğününüze gelen insanların sevincini bir fotoğrafa sığdırır. Bunlar bile düğün fotoğrafçısı tutmak için yeterli sebepler.. Yani bir düğün fotoğrafçısı tutmak için 10 tane sebep aramaya gerek yok.

Sizin o gece olan tüm heyacanınızı küçük bir kareye sığdırıyorlar ve bu heyacanı unutulmaz bir hale getiriyorlar. Mesela düğün fotoğrafçıları her gelen düğün misafirinin masasına gidip “bir fotoğraf alabilirmiyim” diyecektir, demek zorunda çünkü verdiğiniz paraya karşın bunu yapmak zorunda.

Tüm misafirlerin heyacanını ve sizin heyacanınızı kanıtlamak yani herkese göstermek zorunda. Düğün sırasında düğün fotoğrafçısının çektiği fotoğraflar düğün sahiplerine ücretsiz olarak verilecektir fakat düğün misafirleri fotoğrafları almak istediğinde küçük bir rakam ödemek zorundadırlar. Herşeyden önemlisi de düğününüz de hiç birşeyi eksik etmeyin çünkü bu gece bir kez başınıza gelecek. Bu gün sizin gününüz! Eğlenip her anınızı birileri kaydedecek ve bir zaman sonra fotoğrafları açıp baktığınız da o gece yaşadığınız heyacanı yine yaşayacaksınız. O fotoğraflara baktığınız da sevgilinizi, eşinizi, hayat arkadaşınızı daha çok seveceksiniz.

Yani ileri de bir çocuğunuz olursa inşAllah olur, o gecenin ne kadar güzel olduğunu o da görmeli. “Bak oğlum/kızım, biz bu gece annenle çok eğlenmiştik. Biz birbirimizi çok severek evlendik hala da çok seviyoruz! Şu fotoğraflara baktıkça onu sevgimden öldüresim geliyor!” diyebilmelisiniz. Yani fotoğrafçınız sizin için en iyi pozları yakalayacaktır en önemlisi de gelin ve damat pozlarında çok daha fazla gayret gösterip en iyi fotoğrafları size sunacaktır..

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Eyeliner sürme teknikleri

Eyeliner sürme teknikleri

26 Ekim 2014
2.803 görüntüleme
Makyaj hataları

Makyaj hataları

14 Eylül 2014
1.380 görüntüleme
Şeffaf Topuk trendi

Şeffaf Topuk trendi

11 Eylül 2014
1.476 görüntüleme
Bayanlar için kombin önerileri

Bayanlar için kombin önerileri

5 Eylül 2014
1.584 görüntüleme
Bunlar da var!
WordPress Admin Paneli Giriş Logosunu Değiştirme

WordPress Admin Paneli Giriş Logosunu Değiştirme

9 Ağustos 2017
1.139 görüntüleme
Turan Güneş kimdir?

Turan Güneş kimdir?

20 Ocak 2016
4.253 görüntüleme
Ev Yapımı Protein Bar nasıl yapılır?

Ev Yapımı Protein Bar nasıl yapılır?

22 Ocak 2016
2.061 görüntüleme
Ülkelerdeki İlginç Cezalar

Ülkelerdeki İlginç Cezalar

9 Şubat 2018
2.682 görüntüleme
Melisa Çayı’nın faydaları

Melisa Çayı’nın faydaları

21 Ağustos 2015
1.527 görüntüleme
26 Nerenin plaka kodu

26 Nerenin plaka kodu

13 Eylül 2015
3.318 görüntüleme
Uykusuzluğa İyi Gelen Yiyecekler Nelerdir?

Uykusuzluğa İyi Gelen Yiyecekler Nelerdir?

29 Şubat 2016
1.415 görüntüleme
Özel Baymak Kombi Servis ile Kombileriniz Güvende!

Özel Baymak Kombi Servis ile Kombileriniz Güvende!

16 Şubat 2016
1.420 görüntüleme