Bumerang’tan Para kazanma

İnternetten Para Kazanma Sanatı 29 Ekim 2015
1.841 görüntüleme

bumerangtan para kazanma ,internetten para kazanma , internette reklam yapmaÖncelikle Bumerang sistemi nedir? , size ne gibi faydası var? , Üyelik tipleri nelerdir? bunlara bakalım kısaca.

Bumerang sistemi Hürriyet’in webmasterlar için hit kaynağı , kazanç kaynağı olarak açtığı ve faaliyetini uzun süredir sürdüren bir internet sitesidir. Web sitesi sahiplerine hit ve kazanç şeklinde dönüşü bulunan bu sistemde 3 farklı tip üyelik tipi mevcut. Bunlar; Platin , Altın ve Bronz üyelik.

Bronz üyeler; En alt kademe üyelik çeşididir. Hürlist’e kayıtları mevcuttur. Fakat bumerang’ın sistemi olan Yazarkafe’ye makale gönderemezler ve reklam yapamazlar. Eğer siteniz güncel değil ve tasarım olarak bir şey vaad etmiyorsa siteniz bu kategori altında kaydedilir.

Altın üyeler; Altın üyeler Yazarkafe’ye yazı göndermek dışında Platin üyelik’le birebir aynıdır. Bu üyelik türüne iki web sitem kayıt oldu. Gözlemlerime göre içerik ve tasarım konusundan herhangi biri eksikse bu üyelik tipine kayıt ediliyorsunuz.

Platin üyeler; Platin üyeler Bumerang sisteminin en üst kademe üyelik şeklidir. Yazarkafe’ye yazı gönderebilirler ve bu sayede sitelerine çok fazla hit çekebilirler. Bu şekilde kazançlar ve site otoritesi artar. Bu üyelik tipine üye olmak biraz zor, gerçekten profesyonel bir tasarım, uzun süreli emek ve özgün içerik gerekiyor. Bu üyelik tipinde kayda değer şeklinde para kazanmanız mümkün.

Bumerang’tan çok kazanmak için ne yapmalı

İnternet’teki uzun süreli tecrübelerime dayanarak söylemeliyim ki bu sistemden gerçekten para kazanmak istiyorsanız sitenize yatırım yapmış olmanız ve vaktinizi harcamış olmanız gerekiyor. Eğer kendi içeriğinizi oluşturuyor veya bir şekilde yazdırıyorsanız günlük olarak bir düzen oturtmalı ve istikrarlı bir şekilde devam etmelisiniz.

Hangi alanda web siteniz varsa ona ait özgün bir tema almalı veya yaptırmalısınız.

Not: Sitenizle ilgilenir ve ona değer verirseniz gerçekten kazanabilirsiniz.

Sürç-i lisan ettiysek affola.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Emre 19 Kasım 2015

Hobi olarak uğraştığım bir kaç sitem vardı onları daha önce bumeranga eklemeyi düşünmüştüm ama tam olarak ne işe yarayacağını bilememiyordum başka sitelerde düzgün bir açıklama yapılmamıştı sağolsun Defensive çok güzel bilgilendirici bir makale yazmış aklımda hiç soru işareti kalmadı.

İlginizi Çekebilir
Bunlar da var!
Google Arama Geçmişi Nasıl Silinir ve Kapatılır?

Google Arama Geçmişi Nasıl Silinir ve Kapatılır?

10 Şubat 2016
1.600 görüntüleme
Sivilce İçin Hangi Doktora Gidilir?

Sivilce İçin Hangi Doktora Gidilir?

20 Şubat 2016
2.146 görüntüleme
Kuru Erik, Kuru Eriğin Faydaları Nelerdir?

Kuru Erik, Kuru Eriğin Faydaları Nelerdir?

8 Ocak 2017
1.999 görüntüleme
23 Nerenin Plaka kodu

23 Nerenin Plaka kodu

11 Eylül 2015
3.005 görüntüleme
Filoloji nedir?

Filoloji nedir?

16 Ekim 2015
1.558 görüntüleme
Henry Ford Kimdir?

Henry Ford Kimdir?

9 Ocak 2017
1.283 görüntüleme
Dünyanın En Ünlü 10 Çorbası

Dünyanın En Ünlü 10 Çorbası

31 Ocak 2017
2.477 görüntüleme
07 Nerenin Plaka kodu

07 Nerenin Plaka kodu

23 Ağustos 2015
2.443 görüntüleme