Bumerang’tan Para kazanma

İnternetten Para Kazanma Sanatı 29 Ekim 2015
1.932 görüntüleme

bumerangtan para kazanma ,internetten para kazanma , internette reklam yapmaÖncelikle Bumerang sistemi nedir? , size ne gibi faydası var? , Üyelik tipleri nelerdir? bunlara bakalım kısaca.

Bumerang sistemi Hürriyet’in webmasterlar için hit kaynağı , kazanç kaynağı olarak açtığı ve faaliyetini uzun süredir sürdüren bir internet sitesidir. Web sitesi sahiplerine hit ve kazanç şeklinde dönüşü bulunan bu sistemde 3 farklı tip üyelik tipi mevcut. Bunlar; Platin , Altın ve Bronz üyelik.

Bronz üyeler; En alt kademe üyelik çeşididir. Hürlist’e kayıtları mevcuttur. Fakat bumerang’ın sistemi olan Yazarkafe’ye makale gönderemezler ve reklam yapamazlar. Eğer siteniz güncel değil ve tasarım olarak bir şey vaad etmiyorsa siteniz bu kategori altında kaydedilir.

Altın üyeler; Altın üyeler Yazarkafe’ye yazı göndermek dışında Platin üyelik’le birebir aynıdır. Bu üyelik türüne iki web sitem kayıt oldu. Gözlemlerime göre içerik ve tasarım konusundan herhangi biri eksikse bu üyelik tipine kayıt ediliyorsunuz.

Platin üyeler; Platin üyeler Bumerang sisteminin en üst kademe üyelik şeklidir. Yazarkafe’ye yazı gönderebilirler ve bu sayede sitelerine çok fazla hit çekebilirler. Bu şekilde kazançlar ve site otoritesi artar. Bu üyelik tipine üye olmak biraz zor, gerçekten profesyonel bir tasarım, uzun süreli emek ve özgün içerik gerekiyor. Bu üyelik tipinde kayda değer şeklinde para kazanmanız mümkün.

Bumerang’tan çok kazanmak için ne yapmalı

İnternet’teki uzun süreli tecrübelerime dayanarak söylemeliyim ki bu sistemden gerçekten para kazanmak istiyorsanız sitenize yatırım yapmış olmanız ve vaktinizi harcamış olmanız gerekiyor. Eğer kendi içeriğinizi oluşturuyor veya bir şekilde yazdırıyorsanız günlük olarak bir düzen oturtmalı ve istikrarlı bir şekilde devam etmelisiniz.

Hangi alanda web siteniz varsa ona ait özgün bir tema almalı veya yaptırmalısınız.

Not: Sitenizle ilgilenir ve ona değer verirseniz gerçekten kazanabilirsiniz.

Sürç-i lisan ettiysek affola.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Emre 19 Kasım 2015

Hobi olarak uğraştığım bir kaç sitem vardı onları daha önce bumeranga eklemeyi düşünmüştüm ama tam olarak ne işe yarayacağını bilememiyordum başka sitelerde düzgün bir açıklama yapılmamıştı sağolsun Defensive çok güzel bilgilendirici bir makale yazmış aklımda hiç soru işareti kalmadı.

İlginizi Çekebilir
Bunlar da var!
Trukid Organik Bebek Mamaları

Trukid Organik Bebek Mamaları

10 Haziran 2016
1.251 görüntüleme
Çil lekeleri nasıl geçer?

Çil lekeleri nasıl geçer?

1 Şubat 2016
1.704 görüntüleme
Feridun Ahmet Bey kimdir?

Feridun Ahmet Bey kimdir?

10 Ekim 2015
1.429 görüntüleme
Yabancı Komedi Filmi Önerileri

Yabancı Komedi Filmi Önerileri

20 Aralık 2015
5.058 görüntüleme
Denizli Tercüme Şirketleri

Denizli Tercüme Şirketleri

2 Kasım 2015
1.372 görüntüleme
Mantarın yararları

Mantarın yararları

11 Ekim 2014
1.305 görüntüleme
31 Nerenin plaka kodu

31 Nerenin plaka kodu

16 Eylül 2015
3.849 görüntüleme
Balık Kokusu Sendromu Nedir?

Balık Kokusu Sendromu Nedir?

28 Ekim 2018
750 görüntüleme
Gmail Hesabı nasıl yedeklenir?

Gmail Hesabı nasıl yedeklenir?

4 Şubat 2016
1.656 görüntüleme
İlginç WhatsApp Diyalogları

İlginç WhatsApp Diyalogları

5 Haziran 2016
4.570 görüntüleme